Kontaktujte nás
Dustream Kariera

Tréner komunikačných a predajných schopností

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Pracovný úväzok

Plný úväzok, živnosť

Termín nástupu

Dohodou

Plat

1 350 EUR/mesiac. Mzda bude prehodnotená na pohovore v závislosti od skúsenosti. Následné prehodnotenie mzdy je možné po skúšobnej dobe.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôž nám posúvať spotrebiteľský zážitok na novú úroveň. Pričiň sa o zmenu, buď trénerom našich predajcov, podieľaj sa na ich rozvoji a neustálom zlepšovaní ich komunikačných a predajných zručností. Hľadáme posilu do nášho trénerského tímu pre južné Slovensko, ktorá by nám pomohla neustále zvyšovať úroveň služieb v rámci siete našich značkových predajní.

Náplň práce:

– príprava, tvorba a vedenie školení

– tréning v teréne (tréning predajných a komunikačných schopností zamestnancov) v rámci Bratislavského kraja, Trnavského kraja, Nitrianskeho kraja a Banskobystrického kraja

– tvorba kreatívnych tréningových materiálov

– komunikácia so supervízormi, regionálnymi manažérmi a klientmi agentúry

– podieľanie sa na zefektívňovaní procesov

– podávanie spätnej väzby a nastavovanie akčných krokov k zlepšeniu schopností a zručností jednotlivca a tímu

– podpora pri rozvoji kľúčových pozícií

– workshopy (brainstormingy, tímová práca, rozvoj a pod.)

Zamestnanecké výhody,benefity

– skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie

– stabilné a dlhodobé zamestnanie

– pravidelné školenia a workshopy

– možnosť kariérneho rastu

– teambuildingy

– príjemná a otvorená komunikácia vo firme, férovosť v jednaní

– multisport karta

– stravné lístky/finančný príspevok na stravu

– firemné auto

Požiadavky na zamestanca

– časová a priestorová flexibilita

– kreatívna myseľ

– motivačný duch

– iniciatíva

– dobré prezentačné a komunikačné schopnosti

– vodičský preukaz (B)

Pošlite nám CV

Chcem s vami pracovať

Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" beriete na vedomie, že spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom DUSTREAM na účely riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o ich spracovaní nájdete na stránke: Ochrana osobných údajov.

Pozrite si aj ďaľšie pozície