Kontaktujte nás
 • 2010

  MUSIC EVENTS

  Pred 11 rokmi sme začali naše pôsobenie ako organizátor eventov a hudobných podujatí. Medzi najúspešnejšie akcie patril festival Download na Zvolenskom zámku s návštevnosťou cez 3 tisíc ľudí.

 • 2014

  EVENTS & PROMOTIONS

  V tomto období sme získavali cenné skúsenosti s organizáciou eventov, sales promotion, gastro zónami a cateringom pre rôzne firmy. Prevádzkovali sme vlastné kuchyne a zamestnávali najlepších slovenských šéfkuchárov.

 • 2016

  DIRECT RETAIL

  Začali sme spolupracovať na projekte IQOS, kde sme otvorili desiatky maloobchodných prevádzok po celom Slovensku, ktoré doteraz prevádzkujeme.

 • 2021

  RETAIL MARKETING

  Naše know-how, team ľudí a infraštruktúra nám umožňuje komplexne poskytovať najlepšie riešenia v oblasti outsourcingu direct retail siete.

Čo Vám ponúkame ?

Dustream production pôsobí na trhu od roku 2010. Sme BTL/retail marketingová agentúra s mnohoročnými skúsenosťami od zabezpečenia eventov, promotion, cateringov až po komplexné služby a riešenia v oblasti direct retail marketingu.

Outsourcing Direct retail siete

Vytvoríme Vám komplexný outsourcing predajných miest. Zabezpečíme všetko od nájomnej zmluvy, návrh konceptu a realizácie predajného miesta, cez hiring, zaškolenie zamestnancov, experience coaching, logistiku až po samotné prevádzkovanie.

POS/POP Management

Zabezpečíme Vám fullservice v oblasti POS/POP Managementu cez store design, hiring zamestnancov, sales management až po kompletnú logistiku s vlastným vozovým parkom, IT systémami a skladmi po celom Slovensku.

Experience coaching

Špičkoví experience tréneri so 100% orientáciou na klienta. Zameranie na kvalitu proklientského prístupu a možnosti jeho zefektívnenia. Zostavenie Mystery Shoppingu a auditov na preverenie kvality servisu a služieb. Zvyšovanie predaja a plnenie KPI´s. Vytváranie lojálnej klientely.

Prečo s nami spolupracovať ?

10

rokov

Skúseností a formovania nášho know-how. Sme nároční na seba, radi pracujeme pre náročných a máme radi výzvy.

150

zamestnancov

Pôsobíme po celom Slovensku. Sme flexibilní, kreatívni, promptní a vždy k dispozícii.

7

mil. Eur

Naše ročné tržby za služby pre našich klientov. Sme stabilná, skúsená spoločnosť so zdravým a dravým manažmentom.

5

pobočiek

Dve pobočky a tri logistické centrá po celom Slovensku s vlastným vozovým parkom sú Vám plne k dispozícii.

Náš tím špičkových manažérov
employee

CEO & Partner

Pavol

employee

Partner

Pavol

employee

Logistic manager

Peter

employee

Retail Manager

Alica

employee

Retail Manager

Tomáš

employee

Experience Coach

Veronika

LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.