Kontaktujte nás
Catering

Ten najlepší gastro zážitok pre vaše chute

Prečo s nami spolupracovať

Zistiť viac
CATERING

Na náš catering sme právom hrdí. Vždy dodávame čerstvé, chutné a oku lahodiace jedlo, ktoré sa snažíme obsahovo aj tematicky prispôsobiť tak, aby sa hostia cítili čo najpríjemnejšie. Za cateringom a kvalitným jedlom treba hľadať aj dokonalú dekoráciu, ktorá vytvára prvý dojem. Samozrejmosťou pre nás je aj vlastné technické zabezpečenie a široké spektrum inventáru.

 

Súkromné akcie

Čaká Vás alebo Vašich blízkych udalosť, ktorá si zaslúži poriadnu oslavu? Nezbudnuteľné akcie sú našou špecialitou. Životné jubileá, grilovačky, oslavy narodenín, svadby, krstiny, kar, dôležité výročie..

Firemné akcie

Vianočné večierky, recepcie, VIP eventy, teambuildingy, oslavy firemných narodenín. Či už ide o akciu pre partnera, predstavenie produktu alebo utuženie vzťahov vo firme, sme tu pre Vás!

Produkčné akcie

Na našom zozname nemôžu chýbať ani produkčné akcie, ktoré Vám pomôžeme obohatiť a spríjemniť. Čaká Vás natáčanie reklamy alebo videoklipu a chcete mať o komfort postarané? Neváhajte nás kontaktovať!

Prečo s nami spolupracovať ?

Tešíme sa na vás!

1

Gastronomický zážitok na mieru

2

Dodržiavame najvyššie štandardy na Slovensku

3

Promptná logistika po celom Slovensku

4

Férová cena za vysokú kvalitu

Naše služby
LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.