Kontaktujte nás
Catering

Ten najlepší gastro zážitok pre vaše chute šitý vždy na mieru!

Prečo s nami spolupracovať?

Zistiť viac
CATERING

Na náš catering sme právom hrdí. Vždy dodávame čerstvé, chutné a oku lahodiace jedlo, ktoré sa snažíme obsahovo aj tematicky prispôsobiť tak, aby sa hostia cítili čo najpríjemnejšie. Za cateringom a kvalitným jedlom treba hľadať aj dokonalú dekoráciu, ktorá vytvára prvý dojem. Samozrejmosťou pre nás je aj vlastné technické zabezpečenie a široké spektrum inventáru.

 

Súkromné oslavy

Plánujete oslavu okrúhlych narodenín, svadbu, promócie alebo iný dôležitý deň vo Vašom živote? Zostavíme Vám ponuku podľa Vašich predstáv.

Firemné akcie

Vianočné večierky, recepcie, VIP eventy, teambuildingy, oslavy firemných narodenín, súkromné koncerty. Či už ide o akciu pre partnera, predstavenie produktu alebo utuženie vzťahov vo firme, sme tu pre Vás!

Produkčné akcie

Na našom zozname nemôžu chýbať ani produkčné akcie, ktoré Vám pomôžeme obohatiť a spríjemniť. Čaká Vás natáčanie reklamy alebo videoklipu a chcete mať o komfort postarané? Neváhajte nás kontaktovať!

Catering

Mám záujem o Catering

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ beriete na vedomie, že spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom DUSTREAM na účely riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o ich spracovaní nájdete na stránke: Ochrana osobných údajov.

Naše služby
LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
Logo PMI
waterdrop-logo_1200x1200_crop_center
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.