Kontaktujte nás
Eventy & Promotions

Chcete pripraviť nezabudnuteľný event pre ľudí, na ktorých Vám záleží? Naše eventy majú dušu!

Prečo s nami spolupracovať

Zistiť viac
Neorganizujeme len eventy, tvoríme zážitky!

Dlhoročné skúsenosti nám dodali rozhľad v oblasti event managementu. Vieme Vám zaručiť akcie, na ktoré Vy ani Vaše okolie tak rýchlo nezabudnete. Pomôžeme Vám vybrať správne miesto, poskytneme kvalitný catering a zodpovedných ľudí, ktorí sa o Vás postarajú v priebehu celej akcie.

VIP EVENTY

Čaká Vás dôležitá životná udalosť? Nenechajte veci na náhodu a zverte dôležité udalosti do našich rúk. Kvalitu eventu okrem kvalitného jedla ovplyvní aj vhodný výber priestoru. V tejto sfére sa pohybujeme už dlho, preto máme prehľad o väčšine priestorov na Slovensku a okolí.

FIREMNÉ EVENTY

Oslavuje Vaša firma narodeniny, Vianoce alebo nastal čas na utuženie vzťahov v rámci zamestnancov? Našimi rukami prešlo už viacero firiem opakovane a výsledný efekt sa vždy dostavil. Pomôžeme Vašej firme oslavovať úspechy a udalosti, ktoré sa stanú pre partnerov firmy a jej zamestnancov nezabudnuteľné.

HUDOBNÉ EVENTY

Nikdy nechýbame pri tých najväčších festivaloch a hudobných eventoch, ktoré sa organizujú na Slovensku. Hudobné eventy sú naša srdcovka. Málokto vie, že spoločnosť Dustream vyrástla práve na organizovaní početných hudobných eventov pred 15 rokmi, napr. obľúbený Download festival na Zvolenskom hrade.

PREČO S NAMI ROBIŤ ?

Tešíme sa na vás!

1

Precízne plánovanie eventu na mieru

2

Cit pre detail, pretože detaily tvoria celok

3

Individuálny prístup je to, čím sa riadime

4

Flexibilita a efektivita pri každej možnej príležitosti

Naše služby
LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

LUBOŠ MIHEL, PROMOTION & EVENT MANAGER, HEINEKEN SLOVENSKO A.S.
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.