Kontaktujte nás
Eventy & Promotions

Chcete pripraviť nezabudnuteľný event pre ľudí, na ktorých Vám záleží? Naše eventy majú dušu!

Prečo s nami spolupracovať

Zistiť viac
Neorganizujeme len eventy, tvoríme zážitky!

Dlhoročné skúsenosti nám dodali rozhľad v oblasti event managementu. Vieme Vám zaručiť akcie, na ktoré Vy ani Vaše okolie tak rýchlo nezabudnete. Pomôžeme Vám vybrať správne miesto, poskytneme kvalitný catering a zodpovedných ľudí, ktorí sa o Vás postarajú v priebehu celej akcie.

VIP EVENTY

Čaká Vás dôležitá životná udalosť? Nenechajte veci na náhodu a zverte sa nám do rúk. Kvalitu eventu okrem kvalitného cateringu ovplyvní aj vhodný výber priestoru, ľudský a vyškolený personál. V tejto sfére sa pohybujeme už dlho, preto máme prehľad o väčšine priestorov na Slovensku a okolí.

FIREMNÉ EVENTY

Oslavuje Vaša firma narodeniny, prichádza dôležitá udalosť hodná oslavy alebo len nastal čas na utuženie vzťahov? Našimi rukami prešlo už viacero firiem opakovane a výsledný efekt sa vždy dostavil. Pomôžeme Vašej firme oslavovať úspechy a udalosti, ktoré sa stanú pre partnerov firmy a jej zamestnancov nezabudnuteľné.

HUDOBNÉ EVENTY

Nikdy nechýbame pri tých najväčších festivaloch a hudobných eventoch, ktoré sa organizujú na Slovensku. Hudobné eventy sú naša srdcovka. Málokto vie, že spoločnosť Dustream vyrástla práve na organizovaní početných hudobných eventov pred 15 rokmi.

Eventy & Promotions

Mám záujem o Eventy & Promotions

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ beriete na vedomie, že spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom DUSTREAM na účely riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o ich spracovaní nájdete na stránke: Ochrana osobných údajov.

Naše služby
Luboš Mihel, Promotion & Event Manager, Heineken Slovensko a.s.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

   Luboš Mihel, Promotion & Event Manager, Heineken Slovensko a.s.
STANO JANEGA, CATERING MANAGER, RED MONKEY GROUP

„Príjemná, otvorená a efektívna komunikácia. Musím potvrdiť, že tím Dustream je vždy promptný, dravý a seriózny.“

STANO JANEGA, CATERING MANAGER, RED MONKEY GROUP
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
Logo PMI
waterdrop-logo_1200x1200_crop_center
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.