Kontaktujte nás
Gastro Consulting

Poradenské služby v gastronómii na overenie a zefektívnenie ponúkaných služieb.

Prečo s nami spolupracovať

Zistiť viac
From zero to hero:

Otvárate novú prevádzku a nie ste si istí či ste na niečo nezabudli? Prajete si mať efektívne zladené všetky kroky? Nemáte vypracovaný business plan? Pomôžeme s nastavovaním procesov, vyberieme vhodné technológie, zostavíme napojové a jedálne lístky, zaškolíme personál.

Krízový manažment

Prišli ste do patovej situácie a neviete ako ďalej? Identifikujeme kritické problémy, zavedieme potrebné opatrenia a vrátime vás naspäť na scénu.

Školenie personálu

Dlhoročnú skúsenosť či už z domáceho alebo zahraničného trhu pretavíme do odborného a ľudského rastu vášho personálu. Váš personál bude efektívnejší, bude lepšie spolupracovať a stane sa komunikačne zručnejším.

Mystery shopping

Radi by ste zistili ako sa vaši hostia u vás cítia? Chutí im jedlo, sú spokojní s obsluhou, ako na nich pôsobí prostredie prevádzky? Navštívime vás, zhodnotíme všetky aspekty a následne nastavíme akčné kroky.

Personálne poradenstvo:

Iný pohľad nikdy nie je na škodu. Pomôžeme s výberom personálu, zrealizujeme pohovory, nastavíme personálne procesy, spravíme prieskum na pracovnom trhu.

Gastro Consulting

Mám záujem o Gastro Consulting

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ beriete na vedomie, že spracúvanie Vašich osobných údajov uvedených v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom DUSTREAM na účely riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o ich spracovaní nájdete na stránke: Ochrana osobných údajov.

Naše služby
Luboš Mihel, Promotion & Event Manager, Heineken Slovensko a.s.

„Dustream je našim dlhodobým partnerom už viac ako 10 rokov. Spolupráca je veľmi profesionálna. Cením si na nich ich dravosť, kreativitu, proklientskosť, flexibilitu a schopnosť vždy vyjsť v ústrety klientovi.“

   Luboš Mihel, Promotion & Event Manager, Heineken Slovensko a.s.
STANO JANEGA, CATERING MANAGER, RED MONKEY GROUP

„Príjemná, otvorená a efektívna komunikácia. Musím potvrdiť, že tím Dustream je vždy promptný, dravý a seriózny.“

STANO JANEGA, CATERING MANAGER, RED MONKEY GROUP
IQOS_Lockup_Vertical_IQOSSans_Pos_CMYK-1
Logo PMI
logo11
logo10
logo9
logo8
logo6
logo5
logo4
logo3
logo2
Untitled-5
logo12

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám.